DOLAR %
EURO %
ALTIN 1.076,83-0,31%
BITCOIN 315854-0,39%
Ankara
11°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
ÇINAR’DAN MECLİS PARTİ GRUPLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ÇINAR’DAN MECLİS PARTİ GRUPLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ABONE OL
19 Ocak 2022 12:13
ÇINAR’DAN MECLİS PARTİ GRUPLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Başkan Vekili ve Polatlı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Erdal Çınar ve yönetimi, şoför esnafına günlük 500 TL akaryakıt desteği içeren karara Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde destek veren tüm parti gruplarının Polatlı ilçe temsilcilerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Polatlı dahil Ankara’nın 25 ilçesi ve Ankara’nın merkezinde geçtiğimiz hafta özel halk otobüsleri akaryakıt ücretlerinden dolayı kontak kapatarak protesto kararı almış vatandaşların mağduriyet yaşamaması için protesto kararı geri çekilmişti. Akaryakıt fiyatları nedeniyle zor günler geçiren şoför esnafına Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinden destek geldi. Meclis kararı tüm siyasi partiler destek verdi. Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Başkan Vekili ve Polatlı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Erdal Çınar ve yönetimi AK Parti, MHP, İYİ PARTİ ve Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek ilçe başkanları ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine teşekkür etti.

ÇINAR: ULAŞIM ADINA GÜZEL BİR KARAR

Destek için teşekkür eden Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Başkan Vekili ve Polatlı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Erdal Çınar, “ Kontak kapatma eylemimiz olmuştu. Esnafımız mazot desteği alamamıştı ve zor durumdaydı. Cuma günü Ankara Büyükşehir meclisinde  Ak Parti, MHP, CHP ve İYİ PARTİ grubumuz ortak bir kararla  esnafın çalışma sistemini kolaylaştıracak şekilde esnafımızın yararına  bir karar verdiler. Bizlerde  patilerimize   meclis üyelerimize teşekkür ziyaretine  çıktık. Başkanlık yazısında günlük 350 TL günlük destek   çalışması yapıldı. Başkanlık yazısı  ile meclise sunuldu.  AK Parti Grup Başkanı Murat Köse ve MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan 150 TL biz artırıyoruz esnafımız rahat etsin diye imza attılar. Mecliste 500 TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi. Her seferinde dillendiyoruz bu yükün altında kalıyoruz ulaşım olmazsa olmaz dedik. Esnafımız düzgün bir hizmet versin istedik. Bizleri kırmadılar. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş,  meclisimize, grup başkanlarına,  Büyükşehir meclis üyelerimize ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Ulaşım adına güzel bir karara imza attılar “dedi.

DEMİR: ULAŞIMDA RAHATLIĞI SAĞLAMAK İSTİYORSAK DESTEK VERMEMİZ GEREKİYOR

AK Parti Polatlı İlçe  Başkanı Aysel Demir ise “Toplu taşımada alınan kararı sonuna kadar destekliyoruz. Özellikle   Ak Parti Grup Başkan vekilimiz  Murat Köse ve MHP grup Başkan vekili   Murat Ilıkan ‘a  bu konuda destek veren tüm siyasi partilere teşekkür ediyorum.  Ulaşım sektöründe   taşımacılık yapan esnaf kardeşlerimiz çok rahatlayacaklar. Ulaşımda rahatlığı sağlamak istiyorsak destek vermemiz gerekiyor” dedi.

ERTEN: ESNAFIMIZA VERİLEN DESTEK ÖNEMLİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ak Parti meclis Üyesi Fatma Erten “Ulaşım adına yapılan özel çalışma ve desteğe grubumuz ve MHP grubu  adına   mutluyuz. Ulaşımın rahatlaması adına esnafımıza verilen destek önemli.” dedi.

KAYA: AK PARTİ VE MHP’NİN OYU İLE MECLİSTEN 500 TL DESTEK ÇIKTI

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Zekai Kaya, “Ulaşım esnafımız yaptığımız destekten dolayı Kooperatif başkanımız ziyarete geldiler kendisine teşekkür ederiz.  Meclisin ilk toplantısında ulaşım sektöründe faaliyet gösteren esnaf arkadaşlarımız meclise gelerek zor durumda olduklarını ve bu şekilde kontak kapatma gerekliliğini söylediler.  Bizlerde  Büyükşehir olarak üzerimize düşen ne varsa yaparız kararı aldık. Belediyelerde  ilk gün dışında önerge verilemez,  başkanlık yazısı   ile  yazı gelsin biz Cumhur ittifakı olarak destekleyeceğimize söz verdik. Cuma günü başkanlık yazısı 350 TL olarak geldi.”

KAYA: CHP VE İYİ PARTİ GRUBU KARŞI ÇIKTI

“AK Parti ve MHP grubu ile yapılan istişarelerde Polatlı  Ankara arasının uzun bir mesafe olduğunu bu şekilde ya bilet zammı yada destekleme yapılacaktı. Bizlerde günlük 350 TL olan başkanlık yazısını revize ettik meclisimize sunduk.  Mecliste CHP ve İyi Parti  grubu buna karşı çıktı. Yapılan konuşmalarda biz 350 TL veririz daha fazlası bütçemizi aşar dediler. Bizde    bu miktar EGO’yu etkilemez bizim katrilyonlarca bütçemiz var  Büyükşehir Belediyesinin 17 katrilyon bütçesi var 20 milyon gibi rakamın etkileyemeyeceğini söyledik. 500 TL olarak oylanmasını istedik. Oylamada Ak Parti ve MHP oyları ile geçti. CHP ve İyi Parti  grubu reddettiler ve oy çokluğu ile kabul edildi. Başkanlık yazısı olarak gelen 350 Tl ‘nin üzerine biz 150 TL koyduk belki bunu reddettiler ama ulaşım esnafımızın rahatlaması için hepimiz  elimizden  gelen gayreti gösterdik.  1 yıl süre ile otobüs  başına 500 TL destek hayırlı olsun. Çiftçiye her türlü destek yada ilçemiz ile  ilgili her desteğe evet diyoruz  vatandaşımızın yanında olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz” dedi.

AVCI: BU SADECE BELEDİYELERİN ÇÖZECEĞİ BİR DURUM DEĞİL

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, “Polatlı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Erdal Çınar ve yönetimine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz hafta Cuma günü kooperatif birliği heyeti olarak Ankara Büyükşehir Belediyesinde bir görüşme sağlandı. Bu görüşme sonucunda daha önce yapılan Cumhuriyet Halk Partisi sosyal belediyecilik anlayışıyla Mansur Beyin ulaşımla ilgili birçok desteği vardı. Ama bu desteği artırmakla ilgili kooperatif başkanlarımız gittiğinde aslında olabilecek bir iş vardı. Tabi son anda siyasi bir hamleler oldu belediye meclisinin çoğunluğuna güvenerek. Bu siyasi hamleler sonucunda Ankara Büyükşehir Belediyemize ciddi anlamda bir yük getirecektir. Bunu da göz önünde bulundurarak Mansur Beyin bundan sonraki süreçte ne kadar vereceğini bizlerde hep beraber göreceğiz. Elbette ki ulaşımla ilgili Ukome kararı vardır zam yapılıp yapılmayacağını bilmiyoruz ama sadece ulaşımla ilgili Polatlı esnafının mağdur olmaması için çünkü zam olduğunda vatandaşımıza yansıyacaktır. Ancak bunlar sadece belediyenin çözeceği işler değildir. Eğer bugün son yıllarda yüzde yüze yakın mazot artışı olduysa bunu sadece belediyeler değil siyasi iktidar da bu anlamda ziyaret edilip müracaatlar yapılıp esnafın zor durumda olduğuyla ilgili topyekün bir hareket yapmak gerekir. Mansur Bey bir karar verecektir ama belediyenin gelir ve giderleri bellidir. En azından ÖTV ile ilgili bir yol bulunabilir.” dedi.

OVACIK: BELEDİYEMİZ ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ LAYIKIYLA YAPIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Selami Ovacık, “Öncelikle Ankara Büyükşehir Belediyesi denetimli Özel Halk Otobüsleri Başkanı Erdal Çınar ve yönetimine teşekkür ediyorum. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın öncülüğünde klasik belediyecilik anlayışının dışına çıkılarak özellikle pandemi döneminde tüm Ankara esnafımızın ve tarımsal anlamda çiftçimizin yanında olan Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum. Bu anlamda Cuma günü Ankara Belediye Meclisimiz gündemine daireden gelen yani başkanlıktan gelen bir yazı ile Ankara Özel Halk Otobüsleri Birlik Başkanı Kurtuluş Kara ve kooperatif başkanlarımızın belediyemiz ile yapmış oldukları görüşme neticesinde gündemimize gelmişti. Geldiği gibi oy birliği kararıyla geçmesi muhtemel olan görüşmede son anda AK Parti ve MHP’li meclis grubunun önergesiyle anlaşmanın daha üzerinde bir destek artışı gündeme getirildi. Buda siyaseten getirilmiş bir durumdu. Bütçe konusunda belediye gelirlerini ne derece zorlayacağıyla ilgili görüş tamamen Ankara Büyükşehir Belediyesi yönetiminin bir kararıdır. İnşallah çok sürüncemeye kalmadan bu anlamda esnafımızın bu sorunları karara bağlanır. Çünkü son mazot zamlarıyla beraber çok güç durumdalar. Hükümetimizin de İnşallah bu anlamda ÖTV indirimleriyle beraber esnafımızın yanında olur. Ankara Büyükşehir Belediyemiz üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyor.” dedi.

GÜNGÖR: ESNAFLARIMIZIN VE ŞOFÖRLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör “Maalesef pandemi günlerinde yaşadıkları zorlukları yakınen biliyoruz. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılardan  dolayı özellikle şoför esnafı oldukça zor bir dönemden geçti.  Şoför esnafımız bugüne kadar  tüm samimiyetleri özverileri ile Polatlı halkına hizmet ettiler.  Ankara Büyükşehir Belediye meclisinde  şoför esnafımıza verilen 500 TL tutarındaki günlük mazot desteğinden dolayı MHP grup başkan vekilimiz Murat Ilıkan bey ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Polatlı halkı mağdur olmamıştır. Esnaf arkadaşlarımızda bu zor günleri atlatacaktır. MHP olarak  dün olduğu gibi bugünden sonrada esnaflarımızın ve şoförlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

ÇINAR: İYİ PARTİ AİLESİNİN BİZDE ÇOK EMEĞİ VAR

İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan ile bir araya gelen Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Başkan Vekili ve Polatlı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Erdal Çınar, “İYİ Parti Ankara İl Başkanımız Yetkin Öztürk’e her sıkıntımızda, her telefonumuzda bize, Polatlı esnafına sahip çıktığı için ve Muharrem Başkanımıza her sıkıntımızda telefon ettiğimizde sıkıntılarımızı dile getirdiğimizde çözüm odaklı hareket ettiği için kooperatif ve esnaf olarak teşekkür ediyoruz. Özellikle Ankara Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Grup Başkanvekili Adnan Beker’in de bizde emeği çok, hizmeti çok. Polatlı olarak bize çok sahip çıktı. Olmaz denilen icraatlere imzasını attı. İYİ Parti ailesinden biz razıyız. Bize çok büyük emekleri var.

DURUKAN: HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Ziyaretten dolayı teşekkür eden ve her zaman yanlarında olacaklarını ifade eden İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı Muharrem Durukan, “Başkanımız ve kooperatif yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Her zaman yanlarındayız. Pandemi sürecinde gerçekten büyük sıkıntılar yaşadılar. Ardından daha pandemi bitmeden akaryakıt fiyatlarının başını alıp gitmesi onları gerçekten mağdur etti. Büyükşehir nezdinde gerek meclis üyelerimiz, grup başkanvekilimiz, il başkanımız bu konuda yardımcı oldular. Bizlerde kooperatifimizin sıkıntılarını dile getirdik. Her zaman onların yanındayız. Polatlı’ya yaptıkları hizmetten dolayı da teşekkür ediyorum.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Keşan escort Safranbolu escort Boyabat escort Kızıltepe escort Üzümlü escort Bucak escort Kadirli escort Bornova escort Batıkent escort Alanya escort İnegöl escort Orhangazi escort İzmit escort Akşehir escort Tarsus escort İlkadım escort Çerkezköy escort Ardeşen escort Kuşadası escort Merzifon escort Bandırma escort Çerkeş escort Gelibolu escort Gerede escort Antakya escort Ceyhan escort Dinar escort Besni escort Bozüyük escort Eskil escort Diyadin escort Ahlat escort Çivril escort Bağlar escort Akçakoca escort Aziziye escort Lüleburgaz escort Şahinbey escort Bulancak escort Digor escort Keskin escort Bünyan escort Kaman escort Battalgazi escort Elbistan escort Akhisar escort Bulanık escort Bodrum escort Altınordu escort Bor escort Avanos escort Adapazarı escort Virenşehir escort Gemerek escort Kangal escort Akçaabat escort Erbaa escort Tavşanlı escort Karşıyaka escort Çankaya escort Manavgat escort Nilüfer escort Arnavutköy escort Gebze escort Beyşehir escort Silifke escort Atakum escort Çorlu escort Çayeli escort Didim escort Suluova escort Edremit escort Ilgaz escort Biga escort Göynük escort İskenderun escort Çukurova escort Kaynaşlı escort Emirdağ escort Gölbaşı escort Söğüt escort Ortaköy escort Dogubayazıt escort Güroymak escort Karahayıt escort Bismil escort Horasan escort Mucur escort Babaeski escort Şehitkamil escort Espiye escort Kağızman escort Yahşihan escort Develi escort Doğanşehir escort Afşin escort Alaşehir escort Malazgirt escort Marmaris escort Fatsa escort Ürgüp escort Akyazı escort Eyyübiye escort Şarkışla escort Araklı escort Niksar escort Simav escort Buca escort Çubuk escort Muratpaşa escort Görükle escort Avcılar escort Darıca escort Çumra escort Anamur escort Çarşamba escort Ergene escort Fındıklı escort Nazilli escort Taşova escort Susurluk escort Çan escort Mudurnu escort Defne escort Kozan escort Sandıklı escort Yahyalı escort Patnos escort Kahta escort Pamukkale escort Ergani escort Oltu escort Nizip escort Görele escort Sarıkamış escort Yeşilyurt escort Dulkadiroğlu escort Kırkağaç escort Varto escort Fethiye escort Kumru escort Erenler escort Akçakale escort Suşehri escort Of escort Turhal escort Torbalı escort Haymana escort Kepez escort Osmangazi escort Bağcılar escort Derince escort Ereğli escort Erdemli escort Bafra escort Kapaklı escort Pazar escort Davutlar escort Altıeylül escort Ayvacık escort Dörtyol escort Sarıçam escort Sur escort Palandöken escort Nurdağı escort Tirebolu escort Zile escort Ünye escort Selim escort Kocasinan escort Onikişubat escort Salihli escort Milas escort Pamukova escort Birecik escort Yıldızeli escort Ortahisar escort Malkara escort Yakutiye escort Zara escort Yomra escort Konak escort Keçiören escort Lara escort Yıldırım escort Beylikdüzü escort Gölcük escort Karatay escort Mezitli escort Canik escort Efeler escort Ayvalık escort Kırıkhan escort Seyhan escort Melikgazi escort Pazarcık escort Soma escort Dalaman escort Sapanca escort Haliliye escort Ödemiş escort Mamak escort Kemer escort Mudanya escort Çekmeköy escort Körfez escort Meram escort Aliağa escort Polatlı escort Belek escort Gemlik escort Esenler escort Fatih escort Selçuklu escort Akdeniz escort Terme escort Söke escort Karesi escort Yüreğir escort Payas escort Talas escort Türkoğlu escort Turgutlu escort Datça escort Gümbet escort Serdivan escort Karaköprü escort Çeşme escort Sincan escort Gaziemir escort Ulus escort Kaş escort Gürsu escort Güngören escort Mut escort Samandağ escort Yunusemre escort Köyceğiz escort Siverek escort Toroslar escort Menteşe escort Kadıköy escort İznik escort Serik escort Menemen escort Aksu escort Kağıthane escort Kartal escort Maltepe escort Kestel escort Yenişehir escort Yatağan escort Tire escort Finike escort Pendik escort Sarıyer escort Şişli escort Sultangazi escort Tuzla escort Urla escort Konyaaltı escort Korkuteli escort Kumluca escort Karacabey escort Ümraniye escort Üsküdar escort Zeytinburnu escort alanya escort bayan manavgat escort bayan fethiye escort bayan kemer escort bayan didim escort bayan çanakkale escort bayan Aydın escort bayan muğla escort bayan tekirdağ escort bayan manisa escort bayan balıkesir escort bayan trabzon escort bayan elazığ escort bayan ordu escort bayan kütahya escort bayan ısparta escort bayan rize escort bayan maraş escort bayan yalova escort bayan giresun escort bayan yozgat escort bayan tokat escort bayan şanlıurfa escort bayan sivas escort bayan batman escort bayan erzurum escort bayan sinop escort bayan kırşehir escort bayan karaman escort bayan kırıkkale escort bayan bolu escort bayan amasya escort bayan niğde escort bayan uşak escort bayan edirne escort bayan çorum escort bayan osmaniye escort bayan zonguldak escort bayan van escort bayan erzincan escort bayan